درباره ما

گروه صنعتی *به تجهیز*

 

مجموعه به تجهیز حاصل همکاری استراتژیک چند شرکت با مزیت های رقابتی متفاوت می باشد که با هدف خدمت رساني به صنایع، پروژه ها و کسب و کارها تاسيس گرديد که در ادامه ارایه خدمات به عموم هم در دستور کار قرار گرفت. بیزنس مدل مدرن، خلاقانه و چابک مجموعه به تجهیز، امکان برون سپاری بخشی از فعالیت های خود را به سایر شرکت ها و پذیرش فعالیت های سایر شرکت ها در داخل مجموعه فراهم نموده که در نهایت منجر به ارایه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات در زمینه های مختلف صنعت گردیده است.

  • طراحی، ساخت و تولید
  • بازرگانی مهندسی
  • پیمانکاری صنعتی
  • سرمایه گذاری
دپارتمان بازرگانی

دپارتمان بازرگانی به تجهیز در زمینه خرید و فروش، تامین و تدارکات کالا، واردات و صادرات، اخذ نمایندگی از شرکت های داخلی و خارجی، اعطای نمایندگی به شرکت های داخلی و خارجی و بازاریابی داخلی و بین المللی فعالیت می نماید. گروه بازرگانی مهندسی به با ارائه‌ی راه‌حل‌های یک‌پارچه، مقرون به‌صرفه و موثر در تلاش است تا مشتریان با صرف کمترین هزینه، بیشترین بهره‏وری را داشته باشند.

دپارتمان پیمانکاری

شرکت ها برای رقابت و ماندگاری، نیاز دارند ضمن پیشنهاد قیمت معقول در کوتاه ترین زمان، بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارایه دهند؛ بطور معمول شرکت ها دچار محدودیت هایی برای انجام این کار هستند. بهترین راه حل برون سپاری خدمات به پیمانکاران است، دپارتمان پیمانکاری به تجهیز با پذیرش پروژه های صنعتی و فنی این امکان را برای کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم می کند تا با تمرکز بیشتر به امور تخصصی مجموعه بپردازند.

دپارتمان ساخت و تولید

فعالیت اصلی مجموعه به تجهیز ساخت و تولید تجهیزات و ماشین آلات مختلف به خصوص در زمینه بالابر و پارکینگ می باشد. گاهی اوقات محصول مورد نیاز به دلایل مختلف در بازار موجود نیست و امکان تهیه آن به دلیل هزینه بالا یا تحریم ها از تولیدکنندگان و فروشندگان خارجی امکان پذیر نیست، مجموعه به تجهیز اقدام به طراحی و ساخت اختصاصی تجهیزات مورد نیاز شما در این گونه موارد می نماید.